Başarı Öyküleri

Klinik Psikolog Buket YALÇIN- Madalyon Psikiyatri Merkezi


Özellikle okuma-yazma alanında, özgül öğrenme güçlüğü ve DEHB olan çocuklarla çalışırken psikiyatrik ve psikolojik müdahalenin yanı sıra en önemli kurtarıcımız da akademik destek oluyor. Bu süreçte de mutlaka iyi bir özel eğitim uzmanınız olmalı. Ailelerden aldığım olumlu bildirimlerden ve kendi gözlemlerim neticesinde; bu konuda benim aklıma gelen ilk isimlerden biri Görkem Akkurt’tur.

Başak ÖZTÜRK- Özel Başak Öztürk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu


Görkem öğretmenimiz motivasyonu yüksek, sevecen, öğretirken eğlendiren, yaratıcı etkinlikler de bir numara, matematik denince ilk akla gelecek isimlerden biridir. Birlikte çalıştığımız 10 yıl içinde birçok öğrenme güçlüğü, dislektik öğrencimizde başarılı olmuş öğretmenimizle mutlaka tanışmanızı tavsiye ederim.

Uzman Klinik Psikolog Gözde TEZCAN


Alanda çocuklarla ve gençlerle çalışan bir psikolog olarak; ekip arkadaşı olarak hissettiğim, yönlendirdiğim danışanlarımla yaptığı çalışmalar ile yolumuza ışık olan Görkem Bey ile ne mutlu ki yolumuz kesişmiş. Alanındaki uzmanlığı, çocuk ve gençlere farkındalıklı, destekleyici çalışmalarını gözlemlemek umut verici. Dokunduğu her birey için bir şans kendisi.

Serdar-Şeyda KARA


Görkem Öğretmen’ i 2017 yılında tanıdık. Bizim için büyük bir şanstı. Gerek duyarlılığı gerek doğru yönlendirmeleri gerekse işine duyduğu saygı, ailemize çok büyük değer kattı. Ve çocuğumuzun önündeki engelleri aşmasında mükemmel bir rehber oldu. Bizlere ve çocuğumuza kattığı değerleri hiçbir zaman unutamayız. İyi ki varsınız iyi ki bizim öğretmenimizsiniz.

Bilge BOZKUŞ


Doğru zamanda, doğru kişiden doğru eğitim için tek adres ANİMO ACADEMY. Çocuklarımız için şans olacaktır. Bizim şansımızda bilgisi, ilgisi, tecrübesi, düşüncesi ve deneyimi ile bize ışık olan GÖRKEM hocamızdır.

Tufan-Gülhan GÜNGEZ


Oğlumuza ‘’disleksi’’ tanısının konulduğu anda içimizde oluşan  ‘endişe , korku ve çaresizlik’ duygularından adım adım uzaklaştığımızın  , disleksik bir bireyin başarıya adım adım ilerleyişinin , hayatın farklılıklarla daha da güzel olduğunun tanımı ‘ Görkem Ögretmen’ dir.