Hakkımızda

Kurucumuz
Görkem Adnan Akkurt


Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü’nden mezun olan kurucumuz Görkem Adnan AKKURT, özel eğitim alanındaki çalışmalarına rehabilitasyon merkezlerinde devam etmiştir.

10 yıllık çalışma hayatı boyunca özel gereksinimli çocukların akademik, davranışsal ve sosyal becerilerinin gelişmesi alanlarında eğitimler vermiştir.

Dikkat geliştirme, işitsel bellek, görsel zekâ, hafıza geliştirme, Okuma-yazma, okuma hataları ve çözümleri, okuduğunu anlama becerileri, disleksi, diskalkuli, disgrafi, eğitim danışmanlığı, öğrenci koçluğu konularında çeşitli seminer ve eğitimlere katılmıştır. Uzmanlık alanları; matematik öğretimi, okuma-yazmaya hazırlık becerileri, okuma- yazma öğretimi, okuma- yazma hataları, sosyal beceri öğretimi, akıcı okuma, okuduğunu anlama, özel öğrenme güçlüğü, öğrenci koçluğu, eğitim danışmanlığıdır.


 

Hakkımızda

04/11/2019 tarihinde Ankara’da ve Türkiye’de; özel eğitim, özel öğrenme güçlüğü, destek eğitim, eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu alanlarındaki tecrübelerimizle fark yaratarak Danışmanlık ve Öğrenci Koçluğu hizmetlerinde en önemli marka olmak vizyonu ile yola çıktık. Sizlerin kaygı, düşünce ve sorunlarını iyi bilen, beklenti ve ihtiyaçlarınızın farkında olan “Animo Academy” sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır.


Vizyonumuz

Ankara’ da ve Türkiye’ de; özel eğitim, özel öğrenme güçlüğü, destek eğitim, eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu alanlarındaki tecrübelerimizle fark yaratarak Danışmanlık ve Öğrenci Koçluğu hizmetlerinde en önemli marka olmak.


Misyonumuz

Çağdaş eğitim anlayışı ve etkili öğrenme metotlarıyla, öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını ve yeteneklerini ön planda tutarak eğitim-öğretim hayatlarında başarılı olmalarını sağlamak, onların mutlu ve topluma faydalı bireyler olmalarına yardımcı olmak ve bu doğrultularda da aile ile etkileşim içinde bulunarak en uygun rehberlik hizmetlerini sunmak.

Sizi Arayalım


Telefon numaranızı bırakın, sizleri mesai saatleri içerisinde arayalım.